Facebook

Проект Web-Info

logo2Проект Web-Info зародився в 2007-му році як внутрішній сайт на базі Львівської філії Комп’ютерної академії “ШАГ”. За мету було поставлено підтримку студентів академії, шляхом агрегації необхідної для навчання інформації у вигляді веб-порталу. Тематика тодішнього Web-Info порталу швидко розширювалось, через що згодом довелось опублікувати портал на просторах Інтернету. Хостингом виступив uCoz, так як основними критеріями хостера, через некомерційність проекту були безкоштовний домен та хостинг. Саме тоді вперше був використаний термін Web-Info Project. Згодом портал отримав власний платний домен і вийшов на пік своєї популярності, завдяки форуму та невеликим підпроектам, що працювали під егідою основного сайту.

wip3Окремої згадки потребує підпроект – Wip’ивка. Це неформальна організація, що мала за мету об’єднання  колишніх студентів та викладачів комп’ютерної академії “ШАГ” у неформальній дружній обстановці з метою дозвілля. В рамках цього проекту були організовані 5 зустрічей з інтервалом у пів року. Перших дві зустрічі відбулись просто неба у місцевості відомій як Чортові скелі, що поблизу Львов у Винниках. Дві наступні зустрічі пройшли в Прикарпатському селі Славське, де завдяки географічному положенню вдалось організувати прогулянки по горам. І остання Wip’ивка пройшла в Закарпатті у форматі сходження на найвищу точку України – гору Говерлу. В планах були повторне сходження на гору Говерлу, поїздка на півострів Крим та тури за кордон, втім проект так і не отримав продовження у зв’язку з різким відпливом wip’ивчан.

wisWeb-Info Project був переіменований у Web-Info Studio і продовжив роботу у творчому форматі. Новий напрям розвитку передбачав об’єднання аматорських програмних та дизайнерських проектів під єдиним брендом. Найбільш розвиненим проектом став AmiraMix – авторська збірка популярного мультипротокольного інтернет-месенджера Miranda IM. Збірка отримала власний стиль та ідеологію, що базувалась на простоті, мінімалізмі та легкості. Втім через зниження темпів розвитку Miranda IM, брак часу та вихід на арену альтернативних месенджерів проект довелось заморозити.