Facebook

“Доля Ангелів” або перший огляд фільму

в Кіно | Немає коментарів

Щойно закінчив перегляд фільма, від якого не очікував нічого особливого. Навіть думав, що промотаю і видалю. Але виявилось, що там є що подивитись.

Фільм почався як соціальна мелодрама. Молодому гопніку і крадію Роббі пощастило, його не посадили після чергового злочину, втім суд присудив виправні роботи. Та це не єдина проблема Роббі, за ним полюють вороги, а батько його вагітної дівчини ненавидить його і намагається позбутись. Після народження дитини Роббі вирішує «завязати», але все йде проти його волі. Гопніки переслідують Роббі, батько дівчини пропонує гроші, щоб Роббі забрався з міста. Саме в цьому місці я і вирішив додивитись. Стало зрозуміло, що вкінці головному герою доведеться вибирати як поступити, тому і стало цікаво як все закрутиться.
Втім кіно почало міняти жанр. Гаррі – наставник Роббі на громадських роботах, взявся опікуватись командою невдах, і заодно навчати їх мистецтву дегустації віскі… Решта у описі фільму.
Фільм добрий, веселий. Купа цікавих речей про віскі. Російський переклад (так як шотландський акцент це щось з чимось) доволі непоганий, хоч і присутня деяка доля нецензурних висловлювань. Актори маловідомі, але підібрані непогано, вельми колоритні. Хотів би ще окремо виділити, що фільм не є стандартним, не годиться для сімейого перегляду, але для любителів шотландського акценту, віскі і кримінальних комедійних драм згодиться. Фільм на один раз але гляньте)

П.С. І доречі. «Доля ангелів» у сфері виробництва міцних спиртних напоїв – це романтизована назва тієї частини напою, яка випаровується через пори стінок бочки

The-Angels-Share-Poster-700x1000-AUS

Доля ангелів
The Angels’ Share
Рік: 2012
Країна: Великобританія, Франція, Бельгія, Італія
Режисер: Кен Лоуч
В ролях: Пол Бренніган, Шиван Райлі, Джон Хеншоу, Гарі Мейтленд, Вільям Руейн, Жасмін Ріггінс та інші

Глазго. Роббі щойно став батьком і вирішив назавжди попрощатись із своїм кримінальним минулим, але у нього нічого не виходить. Після чергового злочину Роббі вдається уникнути в’язниці, але його відправляють на громадські роботи. Йому і його новим друзям Ріно, Альберту і Мо призначають нового наставника Гаррі, який таємно навчає їх мистецтву дегустації віскі.

В процесі відвідування сеансів дегустації Роббі відкриває в собі справжній талант, який дозволяє йому розрізняти найбільш рідкісні і дорогі сорти. Як вчинять Роббі і його нові друзі з цим даром? Чи примінять вони його в злочинних цілях, чи використають, щоб побудувати нове багатообіцяюче майбутнє? Про це знають лише ангели…

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *