Facebook

Джейлбрейк iOS 6.1.6 на iPhone 3GS

в Apple | 6 коментарі(в)

Нещодавно виникла потреба у джейлбрейку (jailbreak) старенького iPhone 3GS (детальніше про джейлбрейк можна прочитати тут: http://uk.wikipedia.org/wiki/Jailbreak). Проблема у тому, що виникла необхідність оновити iOS до останньої на той момент версії, а саме до 6.1.6, а більшість сайтів стверджували, що зробити анлок на цій версії неможливо. Для тих, хто не в курсі, анлок (unlock) – це можливість працювати з будь-яким оператором мобільного зв’язку на залоченому по контракту на єдиного оператора телефоні. Так от, насправді джейлбрейк і анлок можливі на iOS 6.1.6 для iPhone 3GS, хоча мушу визнати, що більшість інструкцій в Інтернеті ні на що не годяться. Втім одна виявилась не лише робочою, а й дуже наглядною, саме тому я і хотів би нею поділитись.

Трохи нижче наведу посилання для завантаження усіх неохідних прошивок та утиліти для джейлбрейка.

 

 

 

Прошивка версії 6.1.6 для iPhone 3GS: завантажити

Прошивка версії 6.0 для iPhone 3GS: завантажити

Утиліта для джейлбрейка RedSn0w 0.9.15b3: (Mac OS X) (Windows)

6 коментарі(в)

 1. Максим

  Жовтень 22, 2014

  Post a Reply

  после всего выше просмотренного, повторил всё получилось.ТОЛЬКО СЕТЬ НЕ ЛОВИТ!!!!!!Что делать?

  • Адіус Адіус

   Листопад 26, 2014

   Post a Reply

   Значит проблема с разлочкой. Unlock сделан либо неправильно либо не сделан вообще.

 2. Максим

  Лютий 21, 2015

  Post a Reply

  Привіт. Така проблема при встановленні Redsn0w , він попросту не хоче відкривати IPSW , каже що не підходить до цієї версії. Перепробував усі та на жодній не працює , вирішив що проблема у прошивці та вже де тільки я її не качав все одно не працює , як мені далі бути , допоможіть будь ласка якщо можете.

  • Адіус Адіус

   Березень 17, 2015

   Post a Reply

   Привіт і пробачте, що так давно не відповідав, мав купу проблем зі спамом, і заледве віднайшов Ваш коментар. Якщо все ще актуально, то спробуйте минути крок з екстрами і приступайте одразу до Джейлбрейка. Наразі Редсноу не хоче “їсти” прошивки-іпсв.

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *